Historia FIRMY

Jesteśmy firmą rodzinną, stworzoną przez Ewę i Jerzego Buraczewskich. Pierwsze żaluzje i rolety wewnętrzne ujrzały światło dzienne w roku 1991, w małym przydomowym zakładzie. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy rozwijać się w tym obszarze. Do dziś specjalizujemy się w żaluzjach i roletach, ale w ofercie mamy również plisy, moskitiery czy rolety zewnętrzne. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie, nawet te wysokie, wymagania naszych Klientów.

Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy właścicieli, ale także i całego zespołu pracowników, od roku 2002 jesteśmy bezpośrednim importerem tkanin dekoracyjnych roletowych oraz ich dystrybutorem na Polskę i Europę.

W roku 2020 prowadzenie firmy rodzinnej objęła pani Katarzyna, córka państwa Buraczewskich. Wartości, które wyniosła z rodzinnego domu nadal są obecne w firmie - szczególnie widać to w unikalnej kulturze organizacyjnej.

Obecnie zatrudniamy 50 osób, z których większość związana jest z firmą od lat. Dlatego naszym Klientom jesteśmy w stanie służyć fachowym doradztwem przy doborze osłon okiennych.