Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska

Firma powstała w 1991 roku. Od początku swego istnienia zajmujemy się produkcją żaluzji poziomych i pionowych, rolet tkaninowych oraz antywłamaniowych, siatek przeciw owadom, mat bambusowych. W ofercie posiadamy markizy tarasowe, balkonowe, Verandy oraz refleksole i żaluzje fasadowe. Od 2002 r. jesteśmy bezpośrednim importerem tkanin dekoracyjnych roletowych oraz ich dystrybutorem na Polskę i Europę.
Współpracujemy z wieloma krajowymi i zagranicznymi dostawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania naszych klientów. Nasze produkty łączą w sobie elementy funkcjonalne i dekoracyjne. Pozwala to nam na zaoferowanie bogatego wzornictwa detali konstrukcyjnych, wykończeniowych oraz tkanin.

W chwili obecnej zatrudniamy około 50 osób, z których większość związana jest z firmą od lat. Przekonaliśmy się, iż długoletnia praktyka naszych pracowników jest gwarancją niezawodnego działania wszystkich produktów osłonowych. Naszym Klientom staramy się służyć fachowym doradztwem przy doborze osłon okiennych.

Dlatego też współpracując z naszą firmą możecie mieć Państwo pewność, iż zawsze zaoferujemy optymalne rozwiązanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami

Ewa i Jerzy Buraczewscy